Stellenbörse

Elektryk (m/f/d) - w Halberstadt

  • Standort Leipzig
  • Halberstadt
  • Elektrotechnik
  • Vollzeit
  • ab 02.04.2024
  • unbefristet
135 Male Electrician Works Switchboard With Electrical Connecting Cable Verkleinert

Firma M2 Personal GmbH wraz ze swoimi ośmioma spółkami zależnymi tworzy grupę przedsiębiorstw, która działa na rynku usług personalnych od 1997 roku.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu skutecznie dostarczamy personel naszym klientom i aktywnie dbamy o to, aby liczni kandydaci znaleźli dla siebie odpowiednią pracę i mogli patrzeć w przyszłość z poczuciem bezpieczeństwa.

Jeśli dla Ciebie równie ważne jest pewne, oparte na układach zbiorowych wynagrodzenie, różnorodne zlecenia oraz długoterminowa perspektywa współpracy, aplikuj teraz do rodziny M2 jako:

Benefits Oto, co Tobie oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na pełny etat - z myślą o długotrwałej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom - zgodnie z układem zbiorowym pracy IGZ / DGB (Niemiecką umowę o pracę)
  • Atrakcyjne ponadtaryfowe dodatki i premie - zgodnie z układem zbiorowym pracy IGZ / DGB
  • Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne - zgodnie z układem zbiorowym pracy IGZ / DGB
  • Elastyczne konto nadgodzin (Zeitkonto)
  • Wysokie diety oraz dofinansowanie kosztów podróży
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy podczas delegacji
  • Corporate Benefits - korzystaj z atrakcyjnych rabatów dla pracowników u wielu dostawców
  • Pewność i stabilizacja dzięki długoterminowym zleceniom u naszych klientów
  • Indywidualne wsparcie dla pracownika i regularne rozmowy z pracownikami

Aufgaben Twoje zadania:

  • Instalacje elektryczne w domach i budynkach
  • Prace związane z prowadzeniem i kładzenie kabli
  • Wykówanie kanałów przewodowych
  • Wymiana włączników światła
  • Instalowanie oświetlenia przy schodach oraz oświtlenia pod sufitem
  • Montaż/podlączanie włączników naprzemiennych i krzyżowych
  • Instalacja włączników i gniazdek
  • Oklablowanie maszyn
  • Okablowanie szaf sterowniczych
  • Montaże/demontaże

Qualifikation Byłoby świetnie, gdybyś posiadał/ posiadała:

  • Własny samochód oraz prawo jazdy kat. B
  • Język nieniemiecki na pozimie minimum: A2
  • doświadczenie zawodowe minimum 3,5 roku

Jak aplikować:

Wyślij nam pełne dokumenty aplikacyjne, wypełniając i wysyłając formularz na końcu strony. W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na Twoją wiadomość!

Vertriebsdisponent

+49 (0)30 634 14 69-16

Dominik Jarzembowski

  • Vollzeit
Lebenslauf, Zeugnisse etc. Bei mehreren Dokumenten, diese bitte alle gleichzeitig auswählen und in einem Upload hochladen!

Die Datenschutzerklärung sowie die Informationen gemäß Art. 13 Datenschutz-Grundverordnung (DS-GVO) habe ich gelesen und zur Kenntnis genommen.

Sehen Sie sich auch diese Stellenangebote an

Anlagenmechaniker SHK (m/w/d) - Alzey

  • Alzey
  • HLS
  • Vollzeit
  • ab sofort

Anlagenmechaniker SHK (m/w/d) - Bad Kreuznach

  • Bad Kreuznach
  • HLS
  • Vollzeit
  • ab sofort

Anlagenmechaniker SHK (m/w/d) - Bingen

  • Bingen
  • HLS
  • Vollzeit
  • ab sofort